Voľné pracovné miesta

EMAC s.r.o. je rozvíjajúca sa firma pôsobiaca v oblasti automatizácie a z tohto dôvodu priebežne hľadáme perspektívných zamestancov  na nižšie uvedené pracovné pozície. V prípade, že Vás oslovilo zameranie našej firmy a spĺňate nižšie uvedené požiadavky, potom nám pošlite motivačný list, štrukturovaný životopis a súhlas na spracovanie osobných udajov. V motivačnom liste popíšte Vašu vlastnú predstavu o pôsobení v našej firme.

Obchodno technický zastupca s dôrazom na technickú alebo obchodnú prácu

Náplň práce:
- nastavovanie kamerových systémov, servoriadení a frekvenčných meničov,
- analýza stavu technických zariadení,
- uvádzanie systémov do prevádzky, zber a analýza dát,
- spracovanie technických návrhov.

Ponúkame:
- postupné školenie v oblasti kamerových systémov, servoriadení a frekvenčných meničov,
- zaujmavú prácu v oblasti automatizácie vizuálnej kontroly, servoriadení a frekvenčných meničov.

Požadujeme:
- minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou v odbore elektrotechnika,
- pracovná pozícia je vhodná aj pre absovlentov,
- radi uvítame uchádzačov s vyšším vzdelaním a praxov v odbore, prípadne aj s obchodnými skúsenosťami,
- odborná spôsobilosť je výhoddou, nie je podmienkou,
- pokročilé znalosti anglického alebo nemeckého so zameraním na odbornú a obchodnú terminológiu.

Kontakt:
info@emac.sk
+421 948 466 133
Automation and Engineering
Aktualizované
1.5.2015